
Шланг для поливу з розпилювачем 15м XHOSE PRO 7 режимів роботи
Продавець: Kanctovar
179 ₴302 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: XHOSE/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Шланг для поливу з розпилювачем 15м XHOSE PRO 7 режимів роботи». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Шланг для поливу з розпилювачем XHOSE PRO 7 режимів роботи

Садовий шланг для поливу 22,5 м з розпилювачем, V-HOSE PRO / Шланг для саду та городу, що розтягується / Поливальний шланг

Шланг для поливу 75 м, з розпилювачем V-HOSE PRO + Шланг 60 м / Шланг, що розтягується

Шланг для поливу 22,5 м + розпилювач, V-HOSE / Садовий шланг що розтягується / Поливальний шланг
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Xhose |
| Диаметр | 19.05 мм |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Длина | 15 м |
| Количество слоев | 2 |
| Материал шланга | Силикон |
| Рабочее давление | 6 атм |
| Состояние | Новое |
| Толщина стенки | 2 мм |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


