
Шланг Magic Hose 30 метрів для поливу саду з розпилювачем HP227
Продавець: HappyHouse
213 ₴304,5 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 30MMAGICHOSE
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Шланг Magic Hose 30 метрів для поливу саду з розпилювачем HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Армированный шланг | Нет |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Увеличение шланга при подаче воды до | 30 м |
| Количество слоев | 2 |
| Состояние | Новое |
| Диаметр | 20 см |
| Длина | 30 мм |
| Максимальная температура воды | 80 |
| Материал шланга | Тканное полиэфирное полотно латекс АБС-пластик |
| Минимальная температура воды | 3 |
| Рабочее давление | 12 |
| Толщина стенки | 2 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-18
Швидко відправили,гарна ціна.Роботою продавця задоволена.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


