
Шланг Magic Hose 30 метрів для поливу саду з розпилювачем SN27
Продавець: Sense
211 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 30M
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Шланг Magic Hose 30 метрів для поливу саду з розпилювачем SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Армированный шланг | Нет |
| Длина | 30 м |
| Диаметр | 20 мм |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Увеличение шланга при подаче воды до | 30 м |
| Количество слоев | 2 |
| Рабочее давление | 12 атм |
| Состояние | Новое |
| Толщина стенки | 2 мм |
| Максимальная температура воды | 80 |
| Материал шланга | Тканное полиэфирное полотно латекс АБС-пластик |
| Минимальная температура воды | 3 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-19
Швидко якісно
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності


