
Шліфмашина ексцентрикова, 480 Вт, 4000-14000 об/хв, 125 мм, хід ексцентрика 2.3 мм INTERTOOL WT-0542
Продавець: Инструмент+
1 149 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: WT-0542
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Шліфмашина ексцентрикова, 480 Вт, 4000-14000 об/хв, 125 мм, хід ексцентрика 2.3 мм INTERTOOL WT-0542». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Каністра вертикальна для палива металева 20л (товщина 0,8 мм)
ШІ 90Комплект газовий кемпінговий 8 л. INTERTOOL GS-0008
ШІ 94Пістолет заклепувальний для нарізних заклепок 360 мм, M3; M4; M5; M6; M8; M10, STORM INTERTOOL RT-0020
ШІ 95Набір інструментів 111 од. STORM, 1/2", 1/4", Сr-V INTERTOOL ET-8111
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | многофункциональная |
| Потребляемая мощность | 480 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-03-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-26
Дякую за замовлення, та позитивний відгук)
2024-08-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-28
Доброго дня. Дякую вам за товар !
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-25
Дякую за замовлення та позитивний відгук.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили2024-06-23
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-17
дякую за товар заказуйте все відмінно
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Товар був у наявності