
Штатив студійний для кільцевої селфі лампи 0,66-2 м Чорний / Розкладний штатив-тренога для кільцевих ламп
Продавець: GoodChoise
139,1 ₴198,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності1460 замовлень
Артикул: 123464694
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Штатив студійний для кільцевої селфі лампи 0,66-2 м Чорний / Розкладний штатив-тренога для кільцевих ламп». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Количество секций | 3 |
| Максимальная нагрузка | 2.5 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Максимальная высота штатива | 2000 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 660 мм |
| Тип | Трипод |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-03-21
Все ок рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-11
А все супер, гарна ціна і пакування норм!Дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-10
Лампа сподобалась. Добре світить, легко налаштовується. Я задоволена покупкою.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-24
Отличная лампа , качество превосходное
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-17
Гарно світить,все працює
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили