
Штатив TRIPOD TF-3120B для фотоапарата і смартфона з рівнем Чорний YU227
Продавець: YouShine
182 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 3120TFSHTV
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Штатив TRIPOD TF-3120B для фотоапарата і смартфона з рівнем Чорний YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.445 кг |
| Цвет | Черный |
| Максимальная высота штатива | 1020 мм |
| Максимальная нагрузка | 1.5 кг |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-29
Замовлення відправили швидко, але зовсім не той товар що був в оголошенні. Гаманець непоганої якості, але не якісна фурнітура. Замість штативу для телефону поклали селфі палку, спочатку продавець пропонував типу компенсацію за не той товар, в наявності потрібного не було. Оформила повернення товару. Тобто в продавця виставлені оголошення з товаром, якого нема в наявності. Після даного випадку буду оглядати товар при отриманні. Враження від покупки погані.
Переваги
Товару не було в наявності, Товар не відповідав опису