
Штатив, трипод, tripod, тринога, Tefeng 3110 для камер смартфонів YU227
Продавець: YouShine
182 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 3110SHТRРD
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Штатив, трипод, tripod, тринога, Tefeng 3110 для камер смартфонів YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.445 кг |
| Длина в сложенном состоянии | 350 мм |
| Максимальная высота штатива | 1020 мм |
| Максимальная нагрузка | 1.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трипод |
| Материал | Алюминий |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-03-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-15
Переваги
Актуальна ціна2025-07-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-25
Хороший товар и хороший продавец. Все добре, дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


