
Штатив універсальний посилений 2,8 метра для кільцевої лампи, телефона, камери та фотоапарата
Продавець: Fenix Shops
599 ₴800 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 1513
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Штатив універсальний посилений 2,8 метра для кільцевої лампи, телефона, камери та фотоапарата». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Тип | Трипод |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Максимальная высота штатива | 2800 мм |
| Количество секций | 3 |
| Вес | 1.3 кг |
| Длина в сложенном состоянии | 90 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-09-19
Один мінус -нижній затискач ніжок погано фіксується.прийшлось трохи пригнути трубку ніжки на затискачеві. В цілому задоволений.
2025-07-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності