
Штатив журавель для телефону, 60см, з кріпленням під лампу HA-19 / Міні штатив-тримач для телефону
Продавець: GoodChoise
395 ₴564,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234572517
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Штатив журавель для телефону, 60см, з кріпленням під лампу HA-19 / Міні штатив-тримач для телефону». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Стойка журавль |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Максимальная высота штатива | 600 мм |
| Максимальная нагрузка | 2.5 кг |
| Тип головки | Шаровая |
| Длина в сложенном состоянии | 350 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-02
Все чудово, дякую 👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності