
Шуруповерт AOTUO 36Vf (21V) з двома акумуляторами 3000 mAh з набором інструментів у кейсі
Незалежний AI-аналіз 91 відгуків покупців для «Шуруповерт AOTUO 36Vf (21V) з двома акумуляторами 3000 mAh з набором інструментів у кейсі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 19 |
| Максимальный крутящий момент | 35 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1150 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Пластмасса |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Гнездо для крепления бит | Да |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
💬 Відгуки покупців (91)
Все швыдко и чудово, дякую!!!
Дякую за посилку! Товар прийшов у належному вигляді. Сподіваюсь довго прослужить. Отримувач задоволений!
Все відповідає фото і опису, відправили швидко
пришел в полном порядке немного подзарядил аккумуляторы, потому что были разряжены, прошёл испытания единственный недостаток плохо зажимает патрон,а так все работает отлично
Шуруповерт аккумуляторный Makita 24V 2 АКБ 500 приїхав все працює тільки він не на 24 вольти а на 12 вольт, аккамулятор пише 24в 5 ампер на справді 12 вольт 2 ампери, вбудовані 3 шт 18650 G-2000.
Такої швидкості я ще ніде не зустрічала. Подзвонили..., відправили..., за 36 годин вже посилку отримали. Дуже задоволена!!! Рекомендую!!!
Дякую,дуже швидко працюють ,відправили швидко,усе супер!
не працював один акамулятор. Менеджер відповіла одразу, та сказали що вишлють інший комплект.P.S. На слідущий день отримала новий шуроповерт, все працює . Дуже бистро відреагували ,відправили інший. Все працює. Дуже приємно за таку швидку оперативність. Дякую.
Все замечательно! Цена соответствует качеству!
Рекомендую! Товар супер, швидка доставка.