
Шуруповерт безщітковий KSI PRO BRUSHLESS 18V з двома акумуляторами 2000 mAh та набором інструментів в кейсі
Незалежний AI-аналіз 39 відгуків покупців для «Шуруповерт безщітковий KSI PRO BRUSHLESS 18V з двома акумуляторами 2000 mAh та набором інструментів в кейсі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальный крутящий момент | 35 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1150 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
💬 Відгуки покупців (39)
Рекомендую
Відмінно . Приємно мати справу . Дякую .
Продавець бистро зв'язався советую брать набори не погані рекомендую брать темболія не дорого я доволен дякую!
Прийшло швидко,дякую
все ок.
обслуговування супер.
звичайний Китай), за ці гроші то що треба),не знаю як,но кейс був пошкоджений із внутрішній стороні),нажал неможна викладати фото(((.
все супер, акумулятор тримає 2 робочі доби без підзарядки, круто.
Якість чудова,зручний, гарна комплектація є все необхідне. Рекомендувала друзям, вже замовляють
Все як вказано в описі до товару. Покупкою задоволений. Зразу ж протестував - все працює. Всим раджу)