
Шуруповерт ударний безщітковий KSI PRO BRUSHLESS 21V з двома акумуляторами 4000 mAh та набором інструментів в кейсі
Продавець: Fenix Shops
3 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 5032
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Шуруповерт ударний безщітковий KSI PRO BRUSHLESS 21V з двома акумуляторами 4000 mAh та набором інструментів в кейсі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальный крутящий момент | 45 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1150 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
| Время зарядки аккумулятора | 2 час |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-10-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець2025-06-11
2025-05-20
Дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна