
Швабра ледащо з двосекційним відром на 10 л з автоматичним віджимом Scratch Cleaning Mop Бірюзовий
Продавець: Velotrend
549 ₴749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: 2300/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Швабра ледащо з двосекційним відром на 10 л з автоматичним віджимом Scratch Cleaning Mop Бірюзовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Длина насадки | 33 см |
| Длина ручки | 128 см |
| Комплектация ведром | Есть (с отжимом) |
| Материал насадки | Микрофибра |
| Материал ручки | Нержавеющая сталь |
| Наличие механизма отжима | Есть |
| Объем ведра | 10 л |
| Основное назначение | Универсальное |
| Тип | Швабра с платформой |
| Тип ручки | разборная |
| Цвет | Бирюзовый |
| Ширина насадки | 12 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-04-30
Замовила відро з шваброю, відро прийшло потерте, вигляд не нового наче вже хтось їм користувався. На питання до продавця що відро не нове продавець відповів що це не впливає на швабру. Дивна відповідь адже я купувала нове відро з шваброю, а не тільки швабру. Спілкуватись не ввічливо. Не рекомендую.
Переваги
Неввічливий продавець2026-04-14
Відро повне гівно, не працює так як повинно
Переваги
Товар не відповідав опису


