
Швейна машинка "Sewing Machine" Портативна електрична швейна машинка для дому
Продавець: Kanctovar
799 ₴999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 16017/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Швейна машинка "Sewing Machine" Портативна електрична швейна машинка для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип швейной машины | Электромеханическая |
| Формирование петли | Автоматическое |
| Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Состояние | Новое |
| Количество скоростей | 2 |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Дисплей | Нет |
| Освещение машины | Да |
| Стол для расширения рабочей поверхности | Да |
| Оверлочная строчка | Да |
| Потайная строчка | Да |
| Отсек для хранения аксессуаров | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 225 мм |
| Ширина | 240 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-02-26
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-02-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна


