
Швидкий зарядний пристрій USB-Type C 65W на 5 портів Чорний
Продавець: Big Lavka
309 ₴412 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1012-579-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Швидкий зарядний пристрій USB-Type C 65W на 5 портів Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вид | Адаптер |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Количество USB-портов | 5 и более |
| Мощность | 65 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 0.5 А |
| Сила выходного тока | 2.4-10 А |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-17
Швидко та якісно.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





