
Широка плойка гофре для прикореневого об'єму VGR V-557 потужністю 70 Вт з дисплеєм та 14 температурними режимами
Продавець: Харизма
875 ₴965 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: X-V-557
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Широка плойка гофре для прикореневого об'єму VGR V-557 потужністю 70 Вт з дисплеєм та 14 температурними режимами». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип | Щипцы Гофре |
| Потребляемая мощность | 70 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 14 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Количество температурных режимов | 14 |
| Максимальная температура нагрева | 230 град. |
| Минимальная температура нагрева | 100 град. |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.95 м |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Пластины для гофрирования | Да |
| Ширина пластин | 45 мм |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (8)
2025-06-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-20
По доступній ціні . Добра річ . Використовую для гофрування париків
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-15
Переваги
Гарне обслуговування2025-02-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-25
2024-05-10
2024-02-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності