
Широка праска для випрямлення волосся VGR V-556 потужністю 52 Вт з LED-дисплеєм 100-230 градусів Цельсія
Продавець: Харизма
812 ₴902 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01430
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Широка праска для випрямлення волосся VGR V-556 потужністю 52 Вт з LED-дисплеєм 100-230 градусів Цельсія». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.9 м |
| Зажим для фиксации | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество режимов работы | 14 |
| Количество температурных режимов | 14 |
| Максимальная температура нагрева | 230 град. |
| Минимальная температура нагрева | 100 град. |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Потребляемая мощность | 52 Вт |
| Состояние | Новое |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Выпрямители |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Фиксация пластин | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина пластин | 38 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Товар був у наявності
