
Сімейний надувний круглий басейн Intex 28106 на 1942 л 244x61 см для дачі Блакитний
Продавець: Kanctovar
1 499 ₴1 659 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 28106
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Сімейний надувний круглий басейн Intex 28106 на 1942 л 244x61 см для дачі Блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 1942 л |
| Диаметр | 244 см |
| Длина | 244 см |
| Ширина | 244 см |
| Высота | 61 см |
| Вес | 10.3 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | 244 х 61 см |
| Материал | ПВХ |
| Вид | Бескаркасный бассейн |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-28
Товар був під замовлення. Відправку обіцяли 24 липня, замовлення зробив ще 16 липня. Сьогодні 28 липня, але товару так і немає, обіцяли на цьому тижні, тепер кажуть, що виробник затримує поставку і потрібно чекати ще, але скільки - невідомо. Я скасував замовлення. Не хочеться псувати репутацію магазину, тому 4 зірки, але я змарнував дуже багато часу і це прикро! Тому будьте обачні, щоб не втрапити у таку ж халепу.
2024-07-14
Переваги
Гарне обслуговування


