
Скальпель + 5 змінних лез
Продавець: Mytorg
155,55 ₴183 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 1003-166-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Скальпель + 5 змінних лез». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Длина инструмента | 142 мм |
| Длина лезвия | 25 мм |
| Материал ручки | металл |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Нож |
| Форм-фактор | складной |
| Ширина лезвия | 8 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-08
2025-04-08




