
Скарбничка Скриня дерев'яна
Продавець: Big Lavka
733,5 ₴978 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1012-620-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Скарбничка Скриня дерев'яна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 105 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Корабли, лодки |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 145 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-06-23
Отримали сундучок скриньку для грошей, дуже гарний та компактный. Сподобався, дякуємо.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-12-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


