
Складана сушарка для одягу 49х76.5х173 см із посиленим каркасом
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Складана сушарка для одягу 49х76.5х173 см із посиленим каркасом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип сушилки | Напольная |
| Материал | Пластик |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 490 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Высота | 1730 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
Добрий день! Продавець швидко зв'язався зі мною, відповів чітко на всі мої питання щодо якості і характеристик товару. Восені купувала вже сушарку на колесах, всі чітко написано та ми разом з донечкою швидко її зібрали. якість відмінна. Користуємося й до сьогодні, жодних нарікань на вертикальну сушарку не маємо, легко збирається, легко використовувати, зручна, та виконує ті питання, для чого була зроблена. Зараз замовили ще 2 сушарки вже для себе додому та сестрі у подарунок. На НП при отриманні Передивилася, все відповідає по кількості, все прийшло ціле, без ушкодження, окрема Подяка робітникам Нової Пошти за доставку товара в цілості 🌟😉. Продавця та товар також рекомендую!



