
Складана силіконова пральна машина на 8 літрів Folding Washing Machine MLZ-001 Біло-блакитна
Продавець: Kanctovar
709 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6131/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Складана силіконова пральна машина на 8 літрів Folding Washing Machine MLZ-001 Біло-блакитна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Встраиваемая техника | Нет |
| Тип загрузки | Вертикальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 2 кг |
| Тип управления | Электронное |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Максимальная скорость отжима | 200 об/мин |
| Материал бака | Пластик |
| Цвет корпуса | Синий |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Полуавтомат |
| Особенности | Портативная |
| Потребление воды | 8 л |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глубина | 280 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-05
Рекомендую продавця до співпраці! Швидка та якісна робота, дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


