
Складаний білизняний кошик із трьома відділеннями для білизни на 120 л Laundry RD-3045 Кошик для білизни складаний
Продавець: Kanctovar
449 ₴649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 01404/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Складаний білизняний кошик із трьома відділеннями для білизни на 120 л Laundry RD-3045 Кошик для білизни складаний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Laundry |
| Высота | 60 см |
| Длина | 68 см |
| Крышка | Нет |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Светло-серый |
| Ширина | 38 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-01-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


