
Складаний дерев'яний столик для ноутбука та планшета 60х40х30 см HP227
Продавець: HappyHouse
317 ₴360 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності380 замовлень
Артикул: 60X40STDLNTBK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Складаний дерев'яний столик для ноутбука та планшета 60х40х30 см HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Длина | 400 мм |
| Диагональ экрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Столик |
| Тип охлаждения | Нет |
| Ширина | 600 мм |
| Особенности | Регуляція куту нахилу |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-03-16
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-10
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-08
Отлично))
2026-01-24
Переваги
Відправляли довше обіцяного2026-01-22
Переваги
Актуальний опис, Товар був у наявності

