
Складаний кошик для білизни з металевим каркасом на 2 відділення
Продавець: Vint
340 ₴638 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: code1006
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Складаний кошик для білизни з металевим каркасом на 2 відділення». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Текстиль |
| Объем | 80 л |
| Крышка | Нет |
| Цвет | Черный |
| Длина | 58 см |
| Ширина | 55 см |
| Высота | 26 см |
| Вес | 805 г |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-10
Переваги
Ввічливий продавець2025-10-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



