
Складаний стілець з підлокітниками (95×60×58см), HX-64-2, Зелений / Стілець для риболовлі / Складане крісло
Продавець: GoodChoise
1 019,26 ₴1 456,08 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 23457684001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Складаний стілець з підлокітниками (95×60×58см), HX-64-2, Зелений / Стілець для риболовлі / Складане крісло». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Складаний стілець зі спинкою, до 100 кг, в чохлі, 80х75х45см, Чорний / Складне крісло для риболовлі / Туристичний стілець

Складаний стілець зі спинкою, до 100 кг, в чохлі, 80х75х45 см, Темно зелений / Складне крісло для риболовлі / Туристичний стілець

Складаний стілець зі спинкою, до 100 кг, в чохлі, 80х75х45 см, Бордовий / Складне крісло для риболовлі / Туристичний стілець

Складаний стілець з підлокітниками (95х60х58 см), HX-64-1, Зелений / Рибальський стілець-крісло / Крісло для пікніка
📋 Технічні характеристики
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Материал спинки | Oxford 600D |
| Подстаканник | 1 |
| Регулируемые опоры | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина стула | 580 мм |
| Высота сиденья стула | 500 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 950 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-23
Кресло хорошее. Для рыбалки самое оно👍
2026-02-17
Товаром задоволений, ціна якість на висоті.Рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності