
Складаний столик для ноутбука з двома кулерами охолодження E-TABLE Підставка з регулюванням нахилу і висоти
Продавець: Velotrend
749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності150 замовлень
Артикул: 00646/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Складаний столик для ноутбука з двома кулерами охолодження E-TABLE Підставка з регулюванням нахилу і висоти». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 1.5 кг |
| Глубина | 180 мм |
| Диагональ экрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Длина | 556 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Столик |
| Тип охлаждения | Активный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 316 мм |
| Особенности | Регуляция угола наклона |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-07
2025-12-30
Отличный стол за свои деньги 🔥 пластик немного кривоват - когда столик раскрыть, но в целом я довольна. Рекомендую продавца 👍 отправил быстро, спасибо 🤗
Переваги
Гарне обслуговування, Товар був у наявності2025-12-03
Переваги
Гарне обслуговування

