
Складна портативна сонячна панель на 20 Вт Водонепроникна сонячна панель USB
Продавець: Kanctovar
1 149 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9113/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Складна портативна сонячна панель на 20 Вт Водонепроникна сонячна панель USB». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Монокристаллический кремний |
| Напряжение | 5 В |
| Мощность | 20 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 3 А |
| Количество элементов | 4 шт |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 65 град. |
| Степень защиты IP | 65 |
| Длина | 86.3 мм |
| Ширина | 22.7 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-31
Приємно мати справу з такими людьми. Швидко зв'язались, проконсольтували та відправили товар. Залишився цілком задоволений.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


