
Складна пральна машина відро до 6 кг Foldable washing machine FP-8806 Пральна машина для подорожей
Продавець: Kanctovar
999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: 02295/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Складна пральна машина відро до 6 кг Foldable washing machine FP-8806 Пральна машина для подорожей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Тип загрузки | Вертикальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 2 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Выбор температуры стирки | Нет |
| Количество скоростей отжима | 3 |
| Максимальная скорость отжима | 100 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Максимальная загрузка белья для сушки | 3 кг |
| Материал бака | Металлопластик |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Потребление воды | 6 л |
| Количество программ стирки | 3 |
| Высота | 295 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Глубина | 295 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-04-03
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності2024-03-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-02-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





