
Складна шафа Storage Cube Cabinet МР 312-62А Чорний Полиці для зберігання речей
Продавець: Kanctovar
1 899 ₴2 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 15937/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Складна шафа Storage Cube Cabinet МР 312-62А Чорний Полиці для зберігання речей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 165 см |
| Длина | 37 см |
| Количество отделений | 6-10 |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Для одежды |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 110 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-02-26
Переваги
Товар був у наявності2023-10-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


