
Складна тростина з ліхтариком і базою, що обертається для літніх людей Чорний
Продавець: Big Lavka
498 ₴664 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-821-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Складна тростина з ліхтариком і базою, що обертається для літніх людей Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 494 г |
| Количество опорных ножек | Три |
| Материал изготовления шафта трости | алюминий |
| Регулировка высоты | Да |
| Тип рукоятки трости | Анатомическая |
| Тип трости | Складная трость |
| Цвет | Черный |
| Длина рукоятки | 955 мм |
| Максимальная высота | 95.5 см |
| Минимальная высота | 85.5 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-18
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності


