
Складний алюмінієвий двоколісний візок підйом вантажу до 60 кг 10887-2
Продавець: Kanctovar
1 649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16079/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Складний алюмінієвий двоколісний візок підйом вантажу до 60 кг 10887-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 50 мм |
| Грузоподъемность | 60 кг |
| Длина | 710 мм |
| Количество колес | 2 шт |
| Количество поворотных колес | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип колес | Бескамерный |
| Ширина | 420 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-02



