
Складний електромобіль на акумуляторі 6V 4.5Ah з регульованою рамою Go-Kart Білий
Продавець: Velotrend
3 899 ₴4 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 0147/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Складний електромобіль на акумуляторі 6V 4.5Ah з регульованою рамою Go-Kart Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 6 час |
| Высота | 48.5 см |
| Длина | 86 см |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Запас хода без подзарядки | 90 мин |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Пластик |
| Мощность двигателя | 25 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Особенности | Световые эффекты, Регулятор громкости, Регулируемое сиденье, Звуковые эффекты, Мелодии |
| Передачи | 1 скорость вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Карт |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 54 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис