
Складний мангал-гриль з ніжками
Продавець: Vint
900 ₴1 438 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: code1777
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Складний мангал-гриль з ніжками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мангал |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 270 мм |
| Вес | 2 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-15
Переваги
Товар не відповідав опису


