
Скоби для садового степлера 10 000 шт, 6х4 мм, 604С / Садові скоби для тапенера / Металеві скоби
Продавець: GoodChoise
115 ₴164,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234571373
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Скоби для садового степлера 10 000 шт, 6х4 мм, 604С / Садові скоби для тапенера / Металеві скоби». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип | Степлер для подвязки |
| Высота | 4 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Длина | 10.5 см |
| Тип скобы | 604С |
| Материал | Высокоуглеродистая сталь |
| Количество в упаковке | 10000шт. |
| Размеры упаковки | 11х4х2 см |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для подвязки растений |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-18
Добрий день. Повинно було бути 5 штук стрічок а прийшло дві . Одна вже всередині степлера, одна так.
Переваги
Товар не відповідав опису