
Сколювальник оптичного волокна SKL-6C Чорний
Продавець: Mytorg
1 734 ₴2 040 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1012-740-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Сколювальник оптичного волокна SKL-6C Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.255 кг |
| Высота | 57 мм |
| Длина | 71.3 мм |
| Тип | Скалыватель ручной |
| Ширина | 67.2 мм |
| Минимальная рабочая температура | -10 °С |
| Максимальная рабочая температура | +50 град. |
| Погрешность угла скола | 0.5 град. |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-11




