
Сковорода-гриль UNIQUE UN-4011 24 см з антипригарним покриттям та рифленим дном для смаження м'яса
Продавець: Primetorg
776,46 ₴834,9 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 13766
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сковорода-гриль UNIQUE UN-4011 24 см з антипригарним покриттям та рифленим дном для смаження м'яса». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип посуды | Сковорода-гриль |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 2 шт |
| Материал | Алюминий |
| Форма | Прямоугольная |
| Верхний диаметр посуды | 24 (см) |
| Длина посуды | 24 см |
| Ширина посуды | 24 см |
| Антипригарное покрытие | Мрамор |
| Крышка | жаропрочное стекло |
| Количество ручек | 1 |
| Материал ручек | Бакелит |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Производитель | Unique |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Сливной носик | Да |
| Цвет | Черный |
| Вес | 1.55 кг |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-19



