
Скринька для біжутерії та ювелірних прикрас Органайзер для зберігання коштовностей Чорний
Продавець: Kanctovar
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 7475/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Скринька для біжутерії та ювелірних прикрас Органайзер для зберігання коштовностей Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Экокожа |
| Музыкальная шкатулка | Нет |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 26.5 мм |
| Высота | 7.8 мм |
| Глубина | 18.3 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-07-27
Переваги
Гарне обслуговування2024-06-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-05-20
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності


