
Скутер дитячий на 2-х моторах зі швидкістю 6 км/год і світлом фар VESPA M 4939EL-3 Червоний
Продавець: Kanctovar
7 199 ₴7 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4939EL-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Скутер дитячий на 2-х моторах зі швидкістю 6 км/год і світлом фар VESPA M 4939EL-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Vespa |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 кг |
| Цвет | Красный |
| Особенности | Регулятор громкости, Световые эффекты, Передние фары, Звуковые эффекты, MP3-разъем |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 110 см |
| Ширина | 48 см |
| Высота | 82 см |
| Вес | 11.6 кг |
| Диаметр передних колес | 250 мм |
| Диаметр задних колес | 250 мм |
| Расстояние от сидения до педалей | 40 см |
| Ширина по зеркалам | 48 см |
| Ширина по колесам | 47 см |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Время зарядки | 12 час |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-25
Мала в захваті, а я не менше)З моменту замовлення до отримання пройшло два дні)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


