
Смарт проектор-ігрова приставка з 2 джойстиками P30 МАХ WHITE Ігровий проектор-консоль для відеоігор
Продавець: Kanctovar
4 409 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9322/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Смарт проектор-ігрова приставка з 2 джойстиками P30 МАХ WHITE Ігровий проектор-консоль для відеоігор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Класс устройства | Портативный |
| Интерфейсы | HDMI |
| Особенности | 3D-режим |
| Цвет корпуса | Белый |
| Уровень шума | 25 дБ |
| Состояние | Новое |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Материал | Пластик |
| Вид товара | Проектор |
| Тип лампы | LED |
| Разрешение | 1280x720 |
| Формат изображения | Широкоэкранный (16:9) |
| Контрастность | 1000 |
| Ширина | 103 мм |
| Высота | 103 мм |
| Длина | 204 мм |
| Производитель | SEGA |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили


