
Смарт-приставка 2 ГБ/16 ГБ + пульт, 4K, TV Box MXQ PRO / Android-приставка для ТБ / Цифрова приставка
Продавець: GoodChoise
595 ₴850 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234573429
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Смарт-приставка 2 ГБ/16 ГБ + пульт, 4K, TV Box MXQ PRO / Android-приставка для ТБ / Цифрова приставка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип | Смарт приставка |
| Выходы | HDMI |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Длина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Высота | 28 мм |
| Встроенная память | 16Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Оперативная память | 2Гб |
| Сетевой адаптер | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-03
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець