
Смарт приставка 2GB/16GB, Ultra HD, X96 Mini / Смарт ТВ приставка / Медіаплеєр / Андроїд ТВ
Продавець: GoodChoise
715 ₴1 021,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234573430
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Смарт приставка 2GB/16GB, Ultra HD, X96 Mini / Смарт ТВ приставка / Медіаплеєр / Андроїд ТВ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип | Смарт приставка |
| Портативный | Да |
| Выходы | Jack 2.5/3.5 mm, HDMI |
| Интерфейсы | USB |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Высота | 17 мм |
| Встроенная память | 16Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Количество USB-портов | 2 |
| Оперативная память | 2Гб |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-21
Трохи довго відправляли
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна