
Собака-робот на радіокеруванні Intelligent Dog Робот із звуковими та світловими ефектами
Продавець: Kanctovar
999 ₴2 059 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 3800/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Собака-робот на радіокеруванні Intelligent Dog Робот із звуковими та світловими ефектами». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 14.5 см |
| Длина | 20.5 см |
| Высота | 22 см |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-04
Дитині дуже сподобалася іграшка, дякую 💖
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



