
Соковитискач електричний для віджиму цитрусових RAF R.2805 об'єм 0,35л 500W
Продавець: Kanctovar
1 799 ₴2 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: R.2805/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Соковитискач електричний для віджиму цитрусових RAF R.2805 об'єм 0,35л 500W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Назначение | Бытовое |
| Тип прибора | Для цитрусовых |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Резервуар для сока | внешний |
| Объем резервуара для сока | 0.35 л |
| Количество скоростей | 2 |
| Тип управления | Электронное |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Реверс | Да |
| Импульсный режим | Да |
| Защита от случайного включения | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Вес | 4 кг |
💬 Відгуки покупців (3)
2023-11-16
Соковыжималка размер 15×22×30.компактная, красивая.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-26
2023-07-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


