
Сонячна панель 1480*680*30 Solar Panel 150W 12V
Продавець: Fenix Shops
4 300 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: SP-150//10
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 12 відгуків покупців для «Сонячна панель 1480*680*30 Solar Panel 150W 12V». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Чистый кремний |
| Материал рамки | Алюминий |
| Мощность | 150 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 8.33 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 24 В |
| Ток короткого замыкания | 9.16 А |
| Напряжение холостого хода | 34.2 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 67 |
| КПД, не менее | 21.2 % |
| Вес | 8 кг |
| Длина | 1480 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Толщина | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (12)
2024-06-03
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-05-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-01
2023-08-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-14
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-06
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались2023-06-04
2023-06-02
Переваги
Гарне обслуговування