
Сонячна панель 1640*992*35 Solar Panel 250W 12V
Продавець: Fenix Shops
5 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: SP-250//18
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Сонячна панель 1640*992*35 Solar Panel 250W 12V». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Чистый кремний |
| Материал рамки | Алюминий |
| Мощность | 250 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 8.11 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 30.8 В |
| Ток короткого замыкания | 8.7 А |
| Напряжение холостого хода | 37.3 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 67 |
| КПД, не менее | 21.2 % |
| Вес | 7 кг |
| Длина | 1640 мм |
| Ширина | 992 мм |
| Толщина | 35 мм |
💬 Відгуки покупців (10)
2023-10-23
2023-09-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-12
Не встиг забрати
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-13
2023-08-07
2023-06-22
2023-06-15
Переваги
Гарне обслуговування2023-06-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності