
Сонячна панель 170W 18V Solar Panel 1480х670х30 мм HP227
Продавець: HappyHouse
3 220 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17018
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сонячна панель 170W 18V Solar Panel 1480х670х30 мм HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
📋 Технічні характеристики
| Длина | 1480 мм |
| КПД, не менее | 21.2 % |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Материал рамки | Алюминий |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Напряжение | 2000 В |
| Мощность | 170 Вт |
| Степень защиты IP | 67 |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Толщина | 30 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Вес | 8 |
| Напряжение холостого хода | 17 |
| Количество элементов | 144 |
| Ток при максимальной мощности | 12.97 |
| Напряжение при максимальной мощности | 18 |
| Ток короткого замыкания | 13.85 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-24
Дуже гарно
Переваги
Швидко відправили