
Сонячна панель 670х540х35 Solar Panel 50W 18V SN27
Продавець: Sense
1 329 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 50W12VSLNPNL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сонячна панель 670х540х35 Solar Panel 50W 18V SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Длина | 1200 мм |
| КПД, не менее | 21.2 % |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Материал рамки | Алюминий |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Напряжение | 2000 В |
| Мощность | 100 Вт |
| Степень защиты IP | 67 |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Ширина | 540 мм |
| Толщина | 35 |
| Ток короткого замыкания | 13.85 |
| Ток при максимальной мощности | 12.97 |
| Напряжение при максимальной мощности | 41.65 |
| Количество элементов | 144 |
| Напряжение холостого хода | 49.5 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-25
Купив вперше сонячну панель ( всі характеристики відповідають , якісь гарна)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності