
Сонячна панель EASUN Solar Panel 240W 18V 1530*760*35
Продавець: Fenix Shops
4 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 9303
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Сонячна панель EASUN Solar Panel 240W 18V 1530*760*35». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | EASUN POWER |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Чистый кремний |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение | 18.2 В |
| Мощность | 240 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 13.33 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 18.2 В |
| Ток короткого замыкания | 7.07 А |
| Напряжение холостого хода | 21.6 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 67 |
| КПД, не менее | 21.2 % |
💬 Відгуки покупців (9)
2025-12-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-19
Переваги
Товар був у наявності2025-12-14
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець2025-12-08
2025-10-23
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-10-19
Дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-11
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-08-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна
