
SR-028 Набір Акумуляторний 3в1: Дриль-Шуруповерт, Ударний Гайковерт, Болгарка 24,4V + 2 Акумулятори
Продавець: Primetorg
4 862,69 ₴5 013,08 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SR-028
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «SR-028 Набір Акумуляторний 3в1: Дриль-Шуруповерт, Ударний Гайковерт, Болгарка 24,4V + 2 Акумулятори». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Boxer |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Дрели-шуруповерты |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 18 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1350 об/мин |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 21 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-23
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


